The-Lightning-GT

Lightning GT 2015

İngilizlerin elektrikli otomobili lightning (YILDIRIM) 2015 yılında daha önceden siparişi verilen 50 adet otomobili teslim etmeye hazırlanıyor.

Lightning-Gt-4

Araçlarında İngiltere’nin en iyi elektrik motoru üreticisi Magtec’in tork ve güç yoğunluğu konusunda lider bir performansa sahip  motorlarını kullanan bu araçta, ultra yüksek verimli, hafif ve ipeksi pürüzsüzlüğe sahip şanzıman ile çalışan iki adet motor bulunmaktadır. Ayrıca mükemmel viraj performansı, optimum tekerlek hızı ile yol tutuş sağlayan etkileyici bir dijital diferansiyel sistemi kullanılan araç motorlarının ürettiği gücü yolda güvenli bir şekilde kullanmanıza olanak sağlıyor.

% 100 orjinal bir tasarıma sahip araçta bütün parçalar sıfırdan tasarlanıp üretilmiştir.Test sonuçları program için belirlenen hedeflere ulaşılması üzerine Lightning GT Hızlanma testlerinde oldukça düzgün hareketlenmesi ve 300 KM maks. hızı ile benzinli araçlarda görmeye alıştığımız türden bir performansı kesintisiz sergileyerek üretimi için tasarımcılarını ikna etmeyi başarmıştır.

lightning-gt-ingiliz-elektrikli-otomobil

Bir cevap yazın