E-GOLF Almanya Yollarında

e-golf

VW     e-GOLF

Tüm zamanların en başarılı Avrupalı ​​otomobil üreticilerinden biri olan Volkswagen şimdide  Elektrikli araç pazarında bir atak başlatarak Yeni e-Golf pazara sunuyor. Özellikle çevik ve verimli kompakt bir tasarın sahip olan otomobil  Euro 3 standartlarına sahip araçlar içinde  son derece ekonomik standart özellikleri geniş bir yelpazede sunulmaktadır. E-Golf’ün satış fiyatı 34.900 € olarak belirlenmiş..

volkswagen-e-golf-motor-araba-elektrikli

E-Golf ile Volkswagen altı ay içinde pazara ikinci elektrikli araçını getirmiş olacak. Çevik ve verimli bir araç olan e-Golf 12.7 kWh/100 km’lik düşük güç tüketimi ile sınıfının en iyi niteliklerine sahip olmasıyla etkileyici bir otomobil. Enerji maliyetleri 100 kilometre başına sadece 3,28 € olan otomobil tüketim maliyetleri açısından oldukça ucuz.  çevresel açıdan da, neredeyse sessiz. Özellikle yenilikçi genel teknolojik sistemin, geliştirilmiş aerodinamiği (cw = 0.281) ve mükemmel yuvarlanma direnci sayesinde,yüzde 15’in üzerinde daha verimli.

volkswagen-e-golf

E-Golf  ‘Das e-Auto’ – Hali hazırda 30 milyon otomobil kullanıcısı tarafından yıllardır memnuniyetle kullanılan Golf ‘ün elektrikli modeli E-Golf’ünde hatırı sayılır bir kitleye erişeceği düşünülmektedir. E-Golf dört kapı gibi standart özellikleri çok iyi bir dizi ile donatılmış ek olarak, high-end, radyo / navigasyon sistemi, ısıtmalı ön cam, otomatik klima kontrolü, park ısıtıcı ve havalandırma, deri direksiyon simidi ‘Pro keşfedin’ aerodinamik Volkswagen tarafından ilk kez kullanılan ‘Astana’nın’ alaşım jantlar ve tam LED farlar optimize edilmiş. Başka bir özellik ise ekonomik ve aynı şekilde standart bir özellik olan imza C-şekilli biçimi nedeniyle elektrikli bir araç olduğunu belli eden LED gündüz farları vardır.

Volkswagen E-Golf modelinde Elektrikli motor olarak 85 kW / 115 PS gibi gayet ggelişmiş bir seçenek sunuyor ve bu motor pik değerde 270 Nm maksimum tork üretiyor. Bu güç dağıtımı mükemmel bir sürüş deneyimi vaadediyor: e-Golf 4.2 saniye içinde 60 km / h hıza ulaşır ve sadece 10.4 saniye sonra 100 km /h hıza ulaşır.. Burada büyüleyici bir faktör son derece rahat ve herhangi bir gecikme olmadan bu performansı sunması. Menzili ise , sürüş tarzına ve yüke bağlı olarak, 130 ve 190 kilometre arasındadır. Yeni e-Golf artık Almanya’da mevcuttur. Fiyatları (8 yıl / 160,000 kilometrelik pil garantisi dahil) 34.900 € dan başlar.

Bir cevap yazın