Arazi Tipi Elektrikli ATV

elektrikli-araba-arazi-aracı-3

Off-road meraklıları için dikkat çekici bir model olarak karşımıza çıkan araç, Epic Electric Vehicles tarafından geliştirildi.Tamamen elektrikle çalışan EV Amp  görüntüsüyle de büyük beğeni topluyor.

Elektrikli otomobiller hiç şüphesiz yakın gelecekte bir hayli popüler olacak. Atmosfere salınan zehirli gaz miktarını bir hayli azaltacak olan elektrikli otomobiller, dünyamızın geleceği ile ilgili güzel düşler görmemiz için önemli bir adım.

epic-electrical-vehicles

Epic Electric Vehicles‘ın tasarladığı araç , hem görüntüsü hem de çevre dostu olmasıyla dikkat çekiyor. Tamamen elektrikli motora sahip olan bu araç, üzerinde hız göstergesinin bulunduğu bir LCD ekrana da sahip. Arazi tipi bir elektrikli otomobil olan Epic EV Amp‘ın elektrik motoru ön tekerlerin arasına konumlandırılmıştır. arka kısıma ise ” T ” şeklinde batarya yerleştirilmiştir.

Araç klasik olarak 2 kişilik tasarlanmış içi ise roadster  tutkunlarının temel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde donatılmış  2 bardak tutacak ve bir i pad tutacağı.

Motorun sağladığı tork ise içten yanmalı motorlara kıyasla hissedilir derecede fazla. Yani gerçek bir arazi canavarı aracın 4 çeker olduğunuda  belirtmekte fayda var.. Fiyatı ise 12999 € olarak açıklanmış bu işi sevenler için ideal bir rakam.

elektrikli-araba-arazi-aracı-4

Bir cevap yazın